RADEGAST RYZE HOŘKÁ 12

NOVĚ NA ČEPU

Světlý ležák s plnou hořkou chutí a výrazným chmelovým aroma díky použití tří druhů moravského chmele.
Radegast je správně hořké pivo pro pravé chlapy. Na jeho výrobu se používají jen ty nejlepší suroviny, křišťálově čistá voda z řeky Morávky, moravský chmel z Tršicka a kvalitní moravský ječmen. Díky tomu získává pivo Radegast netypický hořký charakter, který dokáže naplnit vysoké nároky všech pravých chlapů.

 Život je hořký. Bohudík.


Libor Novák 

Stříbrný mistr výčepní 2017Pivní mazel Libor Novák

 Přijďte do Tenis Klubu na pivo a nechte se hýčkat naším vrchním Liborem Novákem. Soutěž regionální Mistr Výčepní 2017 ukázala, že víme, co děláme. 

Krásné stříbrné druhé místo Mistr výčepní 2017 je u nás !!!! 

Tak přijďťe na jedno... nebo na tři? 

GASTRONOMICKÉ AKCE

Květen - Srpen

Na co se můžete těšit v následujících měsících.

Červen - létní dny jsou plném proudu a vy můžete ochutnat speciální, osvěžující a nejen sladké jahodové menu. Vůně čerstvých jahod Vás opravdu dostane.

Červenec - naše letní menu plné čerstvé a kvalitní zeleniny. Lehké a dietní saláty pro milovníky masa a vegetariány. Držte si linii do plavek čerstvými saláty. 

Srpen - ačkoliv je sezóna grilovaní u konce tak i u nás můžete ochutnat speciální masa z lávového grilu. Ochutnejte netradiční úpravy mas.

Stužkovák 2017 v Tenis Klubu = Jasná volba!


Se vším vám pomůžeme a vyjdeme vám  vstříc!

Není nic, co bychom pro vás nezařídili. Kontaktujte nás a domluvte s námi detaily vaší akce, na kterou se bude ještě dlouhá léta vzpomínat. 


Těšíme se na vás!!!

Obchodní ředitel 
Petr Kaplan
 608 328 830